APIE MUS

Sodybą supa nesibaigiantys laukai ir pievos. Rytais galėsite anksti pasitikti saulę, o vakarais - vėlai horizonte ją palydėti. Pas mus prisiminsite ir iš naujo atrasite nerūpestingas vasaras, laukuose žaidžiantį vėją, žiemiškus, apsnigtus ir paslaptingus miško takus, o galiausiai - ryšį su gamta.

Laukiame kiekvieno, kuris prijaučia gamtai, tylai ir autentikai.

- Sodybos šeiminkai Lionė ir Kęstutis Getaučiai

Mūsų kaimo turizmo sodyboje, šalia miško, laukuose ganosi auginami danieliai. Šalia turime mistišką, miške pasislėpusį „Akmenų slėnį“, kuris yra tapęs tikru lankytinu objektu dėl ypatingos energetikos. Akmenų slėnyje sugalvotos svajonės, linkėjimai i norai visada išsipildo.
Artimiausia parduotuvė ir kavinė yra už 15 minučių kelio Vabalninkuose nuo „Vienkiemio Oazės“ sodybos. Už 50 minučių kelio yra Panevėžys, o vos už 25 minučių kelio - Biržai.
Biržai yra pagarsėję savo alumi, todėl esant didesnei žmonių grupei, yra galimybė suorganizuoti alaus degustaciją ir edukacinį užsiėmimą.

Jeigu danielių draugijos negana - turime Tau dar vieną keturkojį draugą.
Susipažinkite - ištikimas sargas, visų draugas, Vienkiemio Oazės veidu tapęs Narsas.
Narsas tik pamatęs atvažiuojančią mašiną jau vizgina uodegą, o kiekvienus svečius priima kaip savus ir yra linkęs į draugystę - vakare palydi iki namelio, o ryte visada pasitinka išėjus iš namelio.
Mums jis - šeimos narys, todėl Vienkiemio Oazėje svečiai visada laukiami kartu su keturkojais draugais - Narsui į kompaniją!

Vienkiemis ir jo šeimininkai Lionė ir Kęstutis turi įdomybėmis apipintą ir gražią istoriją. Kažkada sodybą juosė vingiuotas, dideliais medžiais apaugęs, žuvimi turtingas upelis. Laikui bėgant, visa teritorija buvo sugadinta melioracijos, dėl šios priežasties dalies upelio nebeliko. Tam, kad buvusį kiemo grožį ir eko sistemą atkurti, upelio tekėjimo vietoje buvo iškastas tvenkinys. Šiandieną ne šiaip sau visoje vienkiemio teritorijoje yra išdėstyta daug įvairių dydžių akmenų - jie buvo rasti kasant tvenkinį. Vienkiemio Oazėje, dalis namelių buvo perkelti iš netoliese esančios apleistos “ulyčios” Galvokų kaime. Nameliai dalimis buvo išardyti, pervežti ir vėl surinkti pas mus vienkiemyje. Nameliai turi neįtikėtinai gilią ir ilgą istoriją, ypatingą aurą ir nuotaiką, kurią galima pajusti atvykus. Šeimininkai visus namelius paruošė ir įrengė patys, stengdamiesi palikti kuo daugiau autentikos.

Nemaža dalis kaimų Lietuvoje yra išnykę, kaip ir minėtasis Galvokų, gyventojų jame jau kuris laikas nebelikę. Bet išlikę stovintys senoviniai nameliai - nuostabiai mieli ir savyje laikantys glėby ramybės, jaukumo ir ypatingos dvasios. Prisilietus prie jų, sutvarkius, detalėmis sukūrus jaukumą - jie atgyja naujam gyvenimui ir vėl džiugina jų gyventojus.